Pilsēta / Valmiera / Privāts: Ielu infrastruktūra / Aktuālie satiksmes ierobežojumi Valmierā

Aktuālie satiksmes ierobežojumi Valmierā

Aktuālie satiksmes ierobežojumi Valmierā

Aktualizēts 01.03.2023.

Sakarā ar Dienvidu industriālās maģistrāles būvniecību, no 2023. gada 3. marta būs satiksmes ierobežojumi L.Laicena ielā. Posmā no Audēju ielas līdz Rūpniecības ielai L.Laicena iela tiks slēgta. Piekļūšana īpašumiem tiks nodrošināta! Satiksmes ierobežojumi šajā posmā saistībā ar komunikāciju iebūvi plānoti vienu mēnesi.

Autovadītāji aicināti sekot līdzi ceļazīmēm un ievērot satiksmes ierobežojumus. Projekta īstenošanas gaitā satiksmes organizācijas shēma tiks mainīta atkarībā no būvdarbu virzības. Būvdarbus šajā projektā plānots pilnībā pabeigt līdz 2023. gada decembrim! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Aktualizēts 22.08.2022.

Saistībā ar būvdarbiem Ūdens ielā Valmierā (posmā no Smiltenes ielas līdz Pleskavas ielai), līdz 24. decembrim satiksmei ir slēgts minētais ceļa posms. Pirms darbu uzsākšanas būvnieks informēs ielai pieguļošo teritoriju īpašniekus par ielas posma slēgšanas grafiku un braukšanas apgrūtinājumiem. Norādītajā laika periodā ielas posms tiks slēgts. Slēgtais ceļu darbu posms tiks norobežots ar barjerām un vadstatņiem, savukārt, lai ierobežotu gājēju plūsmu, posms būs norobežots ar palīgbarjerām un signāllentu. Aicinām transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm un izmantot apbraucamos ceļus. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Būvdarbus Ūdens ielā Valmierā veic SIA “ACBR”.

Aktualizēts 30.05.2022.

  • Pirmdien, 30. maijā, Raiņa un Beātes ielas krustojumā notikusi ūdensvada avārija. Tuvāko divu dienu laikā būs palēnināta satiksme un satiksmes ierobežojumi. Krustojums būs izbraucams, taču Lāčplēša ielas, Raiņa un Beātes ielas krustojuma apbraukšanai aicinām izmantot Georga Apiņa ielu, Rubenes ielu, Valkas ielu un citas ielas. Plašāk ŠEIT.
  • Saistībā ar siltumtrases izbūvi, uz laiku ir mainīta piekļuve Valmieras Dzelzceļa ielas EKO laukumam. Ņemot vērā, ka Būvdarbu norise plānota vairākas dienas, Valmieras Dzelzceļa ielas EKO laukumam var piekļūt pa apbraucamo ceļu no Eksporta ielas puses.

  • Saistībā ar pārbūvi līdz 2022.gada ierobežota automašīnu satiksme Rūpniecības ielas posmā no Kauguru līdz Dzelzceļa ielai

SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA

  • No 2020.gada 20.jūlija notiek Valmieras pils ZR mūru restaurācija un konservācija, kā arī jaunās Valmieras pils kultūrvides centra būvniecība un Vecās aptiekas ēku kompleksa pārbūve, Vecpilsētas teritorijā radot gājēju kustības un satiksmes ierobežojumus. Valmieras muzejs un teritorijā esošā picērija “Vīnkalni Pils Māja” darbu turpina ierastajā režīmā, aicinot apmeklēt muzeja ekspozīciju un izstādes, kā arī baudīt picērijas piedāvājumu. Ikdienā gājēju kustība netiks ierobežota, tomēr pils iekšpagalma apmeklētāji un valmierieši tiek aicināti sekot līdzi informācijai un izvietotajām norādēm, jo būvniecības gaitā iespējams, ka atsevišķu būvdarbu un procesu veikšanai tiks uz laiku slēgta Bruņinieku iela, nodrošinot apmeklētāju plūsmai vecpilsētā drošu pārvietošanos pa norādītajiem apvedceļiem.