Aktualitātes / Jaunumi
Sporta spēles
08.08.2022

Ēveles pagasta sporta svētki

2022. gada 19. un 20. augustā notiks Ēveles pagasta sporta svētki. Šo svētku mērķis ir ieinteresēt bērnus, jauniešus kopā ar vecākiem, radiem un draugiem piedalīties sportiskajās aktivitātēs. 19. augustā no…

Lasīt vairāk
08.08.2022

Soli pa solim uzzini par līdzdalības budžetu!

Līdzdalības budžets ir iespēja iedzīvotājiem tiešā veidā ieteikt ļoti konkrētas novada infrastruktūras attīstības vajadzības, savukārt pašvaldībai – ar balsojuma aptaujas palīdzību īstenot tās idejas, kas risina iedzīvotājiem visaktuālākās vajadzības. Pirmdien,…

Lasīt vairāk
Ģimeņu sporta diena Matīšos
08.08.2022

Ģimeņu sporta diena Matīšos

30. jūlijā Matīšu pamatskolas sporta laukumā norisinājās Ģimeņu sporta diena, kurā piedalījās 154 mazi un lieli sporta entuziasti. Sporta dienas dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt spēkus dažādās sportiskās aktivitātēs – šautriņu…

Lasīt vairāk
08.08.2022

Izmaiņas autobusu kustībā no 8. augusta

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 8. augusta mainīti reģionālie vietējās nozīmes maršruti. maršruta Valmiera–Bērzaine–Vākšēni–Valmiera reisā plkst.12:00 no Valmieras autoostas iekļauta pietura “Jaunzēmeles” (reisu izpilda no pirmdienas līdz sestdienai);maršruta Valmiera–Rencēni–Rūjiena…

Lasīt vairāk
Neskatoties uz to, ka teātra ēka ārēji joprojām atgādina drupas, 3. augustā Valmieras teātra kolektīvs pulcējās pie netālu esošā, režisoram Oļģertam Kroderam veltītā mākslas objekta “Krodera ābele”, lai atklātu teātra 100.sezonu, ko dažādu force major apstākļu dēļ varētu dēvēt par spītības sezonu. Ar rekonstrukcijā esošo teātra ēku fonā arī tapa tradicionālā kopbilde.
05.08.2022

Valmieras teātris uzsāk 100. sezonu

Neskatoties uz to, ka teātra ēka ārēji joprojām atgādina drupas, 3. augustā Valmieras teātra kolektīvs pulcējās pie netālu esošā, režisoram Oļģertam Kroderam veltītā mākslas objekta “Krodera ābele”, lai atklātu teātra…

Lasīt vairāk
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux