“Zvirbulis lasa Jāņparkā”

Zvirbulis lasa Jāņparkā

Zvirbulim Jāņparkā izbiris vasaras grāmatu grozs!


Kas ir Zvirbulis? Kāds grozs? Nāc uz bibliotēkas brīvdabas pasākumu Jāņparkā un uzzināsi!

Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas draugs Zvirbulis šovasar ir nolēmis lasīt grāmatas pilsētā. Tā nu, meklējot labākās lasīšanas vietiņas Valmierā, viņš ir nolaidies Jāņparkā. Taču Zvirbulim atgadījusies ķibele – lidojuma laikā izbirušas visas grāmatas no viņa lielā un smagā grāmatu groza!

Nāc Zvirbulim palīgā atrast Jāņparkā nozaudētās grāmatas 14. jūlijā plkst. 16.00 brīvdabas pasākumā “Zvirbulis lasa Jāņparkā” un uzzini, kādas veltes Zvirbulis šogad salasījis savā grozā. Pasākuma laikā tev būs iespēja iepazīt dažnedažādas grāmatas interesantos un radošos uzdevumos un, iespējams, atrast arī savu vasaras grāmatu!

Pēc labi padarīta darbiņa Zvirbulis tevi pacienās ar vasarīgiem atspirdzinājumiem!

Uz tikšanos Jāņparkā, čir čir!

Uzzini vairāk par Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas lasīšanas veicināšanas programmu “Zvirbulis lasa pilsētā” šeit – ieej.lv/zvirbulis_pilseta

P. S. Jāņparka aktīvie iedzīvotāji uz pasākumu īpaši aicina vecvecākus kopā ar mazbērniem, jo pavisam drīz plānotas projekta “Aktīvs novadnieks – laimīgs novadnieks” aktivitātes. Atnāc un uzzināsi vairāk!

Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas un video tiks izmantoti Valmieras integrētās bibliotēkas publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja:
Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas
Vecākā bibliotekāre
Kristiāna Caune