Ziemassvētku brīnumu radot!

Ziemassvētki ir labestības, gaišuma un labdarības laiks. Palīdzēšana otram dara laimīgākus mūs pašus un tā ir īpaša sajūta, tāpēc dažreiz saka, ka labdarība ir lipīga, kad pašiem gribas darīt vairāk un arī citiem, redzot piemēru, rodas vēlme pievienoties. Labu darīt var kopā ar darba kolēģiem, bērniem un viņu ģimenēm.

Valmieras PII “Vālodzītes” kolektīva Ziemassvētku tradīcija jau piekto gadu ir Ziemassvētku brīnuma radīšana un pārsteiguma sagādāšana Umurgas un Pociema sociālā centra “Pērle” iemītniekiem. Arī šogad, kā katru gadu, PII “Vālodzīte” rūķu saime, izzināja katra seniora rakstīto Ziemassvētku vecītim. Centās to piepildīt, sarūpējot kārotās dāvaniņas.

Piemērs ir labākais bērnu skolotājs un šogad PII Vālodzītes Rūķīšu namiņa grupas bērni kopā ar Ernesta Roja mammu Santu, kura ir arī gardo saldumu “Mūsdienu virtulis” radītāja, devās iepriecināt Valmieras pilsētas sociālā centra “Valmiera” iemītniekus ar sagatavotiem priekšnesumiem, pašu zīmētām apsveikuma kartiņām un, protams, saldumiem no “Mūsdienu virtulis”. 

Apsveikuma kartiņas Ziemassvētkos kopā ar bērnu prieku Valmieras pilsētas sociālā centra “Valmiera” iemītniekiem nogādāja arī PII “Vālodzīte” grupiņas “Ežu māja” bērni.

Vairo dzīvē prieku, palīdzot otram! Tā ir īpaša sajūta.

Informāciju sagatavoja:
Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes “Vālodzīte” skolotāja Ivita Rozīte-Vazdiķe