Zemessargi nakts vingrinājumā Valmieras apkārtnē pelnīs iespēju nēsāt bereti

Šī gada 11. novembra naktī uz 12. novembri Valmieras pilsētas apkārtnē, Kauguru pagastā, norisināsies zemessargu vingrinājums, kur viņi pārvietosies pilnā ekipējumā un pildīs uzdevumus vairākās stacijās, tādējādi pārbaudot savas individuālās iemaņas. Zemessargi savus uzdevumus sāks pildīt pusnaktī.

Vingrinājuma ietvaros būs izvietotas vairākas stacijas, kur zemessargi pārbaudīs savas iemaņas radiosakaros, medicīnā, dažādu ieroču izjaukšanā un salikšanā, naktsmītnes iekārtošanā un zināšanas par bataljona simboliku un Zemessardzi. Ejot noteikto maršrutu, zemessargi šķērsos arī Miegupi. Papildus tiks pārbaudītas arī zemessargu šaušanas iemaņas. Izpildot visus uzdevumus, zemessargi iegūs iespēju nēsāt formas tērpa sastāvdaļu – bereti.

Vingrinājuma laikā zemessargiem norisināsies arī kaujas šaušana militārās bāzes “Kaugurmuiža” šautuvē. Zemessargi pārvietosies arī pa koplietošanas ceļiem, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru pārvietošanos Kauguru pagastā un ar izpratni izturēties pret notiekošajām aktivitātēm.

Jautājumu gadījumā zvanīt uz tālruņa numuru: 28619184.

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljona
Sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Krancmane
Tālr.28619184, Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi

Foto: A. Stračinskis