Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargi aicina Rūjienā un citviet tuvāk iepazīt militāro tehniku un uzzināt par profesionālā dienesta iespējām Vidzemē

31. jūlijā, Tev ir iespēja tikties ar Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargiem un karavīriem, kuri būs parūpējušies par militārās tehnikas un ekipējuma izstādēm Lielvārdē, Limbažos un Rūjienā.

Lielvārdē, Rembates parkā, no plkst. 10.00 līdz 16.00 varēsi satikties ar Ogres 54. bataljona zemessargiem. Būs iespējams aplūkot bataljona ieročus, zemessargu individuālo ekipējumu, militāro tehniku, kā arī Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas atrasto lādiņu paraugus.

Zemessardzes 27. kājnieku bataljons no plkst. 11.00 līdz 14.00 gaidīts Tevi Limbažos, Rīgas ielā 18, kur varēsi iepazīties ar zemessargiem, uzzināt vairāk par dienesta iespējām, kā arī aplūkot militāro tehniku un ekipējumu.

Rūjienā darbosies Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargi, kuri gaidīs Tevi no plkst. 9.00 līdz 15.00 laukumā pie Zaļās aptiekas. Tur varēsi satikt arī bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra pārstāvjus un brigādes artilēristus, pie kuriem varēsi vairāk uzzināt par profesionālā dienesta iespējams Vidzemē. Tāpat būs iespēja aplūkot militāro tehniku, ieroču un ekipējumu.

Nāc un uzzini vairāk par Zemessardzi!