Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandiera maiņas ceremonijas laikā ceturtdien Valmierā būs satiksmes ierobežojumi

Ceturtdien, 22. jūnijā, plkst. 13.00 Valmierā, Vienības laukumā notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandiera svinīgā maiņas ceremonija, kuras laikā brigādes komandiera amatā stāsies pulkvedis Kaspars Miezītis, nomainot līdzšinējo brigādes komandieri pulkvedi Gunāru Kauliņu.

Svinīgo ceremoniju apmeklēs aizsardzības ministre Ināra Mūrniece, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Zemessardzes komandieris pulkvedis Kaspars Pudāns, kā arī citas militārpersonas, sadarbības partneri un aicinātie viesi. Svinīgajā ceremonijā piedalīsies 2. Vidzemes brigādes vienības un militārā tehnika.

Iedzīvotāju ievērībai!
Svinīgā pasākuma laikā būs iespējami satiksmes aizkavējumi, tajā skaitā var aizkavēties sabiedriskais transports!
Plkst. 12.00 gājiens no Mākslinieku ielas līdz Vienības laukumam;
Plkst. 13.00 svinīgā komandiera maiņas ceremonija;
Plkst. 14.00. gājiens no Vienības laukuma līdz Valmieras 5. vidusskolas stāvlaukumam.

Tāpat ceremonijas laikā tiks slēgta Upes iela posmā no Limbažu ielas līdz Matīšu šosejai.

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi satiksmes izmaiņām un izturēties ar sapratni!