“Zeme, kas dzied” filmēšanas komanda aicina pieteikties brīvprātīgos

Interesenti, kuri vēlas gūt pieredzi un ir gatavi piedzīvojumam, aicināti kļūt par brīvprātīgajiem filmas “Zeme, kas dzied” komandā. Pieteikšanās ir līdz 8. augustam

Interesenti, kuri vēlas gūt pieredzi un ir gatavi piedzīvojumam, aicināti kļūt par brīvprātīgajiem, palīdzot tapt filmai “Zeme, kas dzied”. Pieteikšanās ir līdz 8. augustam, aizpildot anketu šeit.

Ja esi enerģisks, interesē filmēšanas process un vēlies palīdzēt organizēt vērienīgāko masu skatu filmēšanā Latvijā, šis ir domāts tieši Tev! Tavos pienākumos būs asistēšana dažādos departamentos, organizatoriskais atbalsts filmēšanas laikā un citi darbi. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.

Ko Tu iegūsi?

  • Dalību nebijuša mēroga filmēšanā Latvijā;
  • Savu vārdu filmas titros;
  • Praktiskas zināšanas filmēšanas procesā;
  • Pieredzi komandas darbā;
  • Ēdināšanu filmēšanas dienās.

Valmierā filmēšana notiks 13. un 14. augustā, Valmieras estrādē pulcējot apmēram tūkstoti masu skatu dalībnieku. Filma “Zeme, kas dzied” vēstīs par pirmajiem latviešu dziesmu svētkiem, un Valmierā notiks pirmo dziedāšanas svētku koncerta ainas filmēšana.