ZAAO un Vidzemes plānošanas reģions izsludina akciju “Sasildi Ukrainu”

ZAAO un Vidzemes plānošanas reģions izsludina akciju “Sasildi Ukrainu”

Lai atbalstītu Odesas reģiona iedzīvotājus, oktobrī ikviens, kuram ir iespēja, ir aicināts ziedot sildierīces, kas tiks nogādātas uz Ukrainu, lai palīdzētu iedzīvotājiem ziemas periodā.

SIA “ZAAO” (ZAAO) sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu no 17. līdz 31. oktobrim organizē lietošanai derīgas sadzīves tehnikas (EEI) ziedošanas akciju “Sasildi Ukrainu”. Akcijas laikā ikviens, kuram ir iespēja, tiek aicināts ziedot lietošanai derīgas, labā tehniskā stāvoklī esošas ierīces, nogādājot tās uz ZAAO apsaimniekotajiem EKO laukumiem.

Turpinoties Krievijas Federācijas militārajai agresijai pret Ukrainu, iekšzemē pārvietoto personu skaits Odesas reģionā, Ukrainā tikai pieaug. Kā Vidzemes plānošanas reģionu informēja Odesas apgabala valsts pārvaldes pārstāvji, šobrīd reģions ir kļuvis par mājām vairāk nekā 140 tūkstošiem cilvēku no dažādām Ukrainas vietām. Lai nodrošinātu un atbalstītu reģiona vitāli svarīgākās aktivitātes un uzturētu cieņpilnus apstākļus Odesas reģiona iedzīvotājiem un iekšzemē pārvietotajām personām, lūdzam ziedot tik ļoti nepieciešamās EEI.

Odesas apgabala valsts pārvalde lūdz ziedot šādas sildierīces:

  • Ventilatora sildītājus (1,5 kWh – 4 kWh);
  • Konvektoru sildītājus (1,5 kWh – 6 kWh);
  • Infrasarkanos sildītājus (0,4 kWh -10 kWh);
  • Keramiskos sildītājus (0,4 kWh – 10 kWh);
  • Elektriskos sildītājus/radioatorus (mājsaimniecībām) (2 kWh – 15 kWh);
  • Krāsnis (angļu valodā – furnaces) POV -57 (analogs);
  • Ilgi degošas konvekcijas malkas krāsnis (2 kWh – 15 kWh);
  • Buleryan ilgās degšanas krāsnis (4 kWh – 55 kWh);
  • Dīzeļa ģeneratorus (20 – 100 kWh).

Iedzīvotāji, kuriem ir iespēja, ir aicināti sildierīces nogādāt ZAAO apsaimniekotajos EKO laukumos (EKO laukumu adreses un darba laiki), norādot laukuma pārzinim, ka tas ir ziedojums Ukrainas iedzīvotājiem.

Saziedotās iekārtas tiks uzglabātas EKO laukumos atsevišķos konteineros, tālāk nogādātas Vidzemes plānošanas reģionam humānās palīdzības transportēšanas sagatavošanai.

Akcijas nolikums un iekārtu saraksts pieejams www.zaao.lv.

Jau iepriekš sakām paldies ikvienam par ziedojumu un atbalstu!

Informāciju sagatavoja:
Inga Kovala Sēne
Sabiedrisko attiecību vadītāja
t. +371 28300726
e-pasts
www.zaao.lv