ZAAO organizē semināru par komunikācijas dažādības spēku

2024. gada 1. martā SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros aicina uz praktisku semināru “Kā digitalizācijas laikmetā nepazaudēt tos, kuri lieto pastkastīti”.

Mūsdienās, kad digitālās tehnoloģijas ienākušas ikvienas nozares ikdienā, saglabāt personisku un efektīvu komunikāciju ar klientiem kļūst aizvien sarežģītāk. Šajā ātri mainīgajā digitālajā laikmetā ir būtiski atcerēties, ka ne visi mūsu klienti vēlas vai spēj mijiedarboties digitāli. Daži joprojām dod priekšroku tradicionālajai pastkastītei, citi vēlas saņemt informāciju caur SMS, bet vēl kādiem patīk uzzināt jaunumus no televīzijas ekrāniem. Mēs saprotam un novērtējam šo dažādību, kas mūs pamudina būt elastīgiem un radošiem savā pieejā.

Pasākumā “Kā digitalizācijas laikmetā nepazaudēt tos, kuri lieto pastkastīti” dalīsimies gan zināšanās, gan praktiskā pieredzē, demonstrējot, kā var veiksmīgi apvienot tradicionālās un digitālās komunikācijas stratēģijas.

  • Apskatīsim dažādu komunikācijas veidu nozīmi mūsdienu sabiedrībā.
  • Dalīsimies ar zināšanām par to, kā efektīvi sasniegt plašu auditoriju, nezaudējot personisku pieeju.
  • Darbosimies praktiski, meklējot labāko komunikācijas avotu dažādās situācijās.

Mēs ceram, ka katrs pasākuma apmeklētājs aizies ar jaunām idejām, praktiskiem risinājumiem,  motivāciju un apņemšanos turpināt pielāgoties šajā dinamiskajā digitālajā laikmetā, saglabājot ciešu saikni ar katru klientu, neatkarīgi no viņa vai viņas komunikācijas preferencēm.

Pievienojies mums! Kopā radīsim idejas, kā veiksmīgi integrēt dažādus komunikācijas veidus organizācijā, lai sasniegtu un iesaistītu katru klientu.

Pieteikties vari tīmekļa vietnē ej.uz/digitalizacijas_laikmets.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties laicīgi!

Dina Lukaševiča-Lāce
Sabiedrisko attiecību vadītāja
t. +371 26457132
e-pasts:
www.zaao.lv