ZAAO Ilgtspējas indeksā saņem Zelta kategorijas godalgu

Sesto gadu pēc kārtas pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “ZAAO” (ZAAO) lepojas, ka Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) rīkotajā Ilgtspējas indeksā saņēmis augstu darbības novērtējumu – Zelta kategorijas godalgu.

Ingrīda Gubernatorova, ZAAO Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja: “Dalība Ilgtspējas indeksā mūsu uzņēmumam nu jau ir kļuvusi par labu tradīciju, kas dod iespēju pārliecināties, cik veiksmīgi norit uzņemtais kurss ceļā uz ilgtspējas augstāko virsotni.  Tā kā tas ir nepārtraukts ceļš, tad dalība novērtējumā ir gan motivators, gan rezultāta indikators, kas ļauj sekot izaugsmei. Liels paldies visiem, kas ir kopā ar mums ikdienā šajā izaugsmes ceļā!”

ZAAO ir arī pirmo 11 uzņēmumu vidū, kuri parakstīja InCSR izstrādāto Ilgtspējas kodeksu, tā paužot apņemšanos īstenot atbildīgu un godprātīgu praksi ne vien vārdos, bet arī darbos.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Lai izvērtētu pretendentu atbilstību balvai, eksperti analizēja gan uzņēmuma sniegtos datus, gan publiski pieejamo informāciju par šo uzņēmumu attieksmi pret darbiniekiem un klientiem, to ieguldījumu nozares un valsts attīstībā, kā arī nākotnes plāniem ilgtspējas jomā.

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību vadītāja