ZAAO Ilgtspējas indeksā saņem teicamu novērtējumu – Zelta kategorijas godalgu

Jau piekto gadu pēc kārtas 28 pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “ZAAO” (ZAAO) Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā novērtēts ar Zelta kategorijas godalgu.

Ingrīda Gubernatorova, ZAAO Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja: “Esam saņēmuši savas darbības novērtējumu ilgtspējas un korporatīvās atbildības aspektā, kas ir kā jauns enerģijas lādiņš, lai turpinātu pilnveidot savu sniegumu un apņemšanos virzīties uz arvien labākiem pārvaldības principiem, padarot tos par ikdienu mūsu uzņēmumā. Pozitīvā pieredze un kopējā izpratne par ilgtspējīga un atbildīga biznesa principu veidošanu uzņēmumā iedvesmo mūsu komandu jauniem izaicinājumiem. Vēlos atzīmēt, ka nozīmīga loma ir komandas darbam, kas ietver savstarpējo mijiedarbību virzībā uz kopīgo rezultātu. Paldies visai ZAAO komandai!”

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Uzņēmumi tiek vērtēti vairākās pārvaldības jomās: stratēģija, sabiedrība, vide, tirgus attiecības un darba vide.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību speciāliste