ZAAO aicina: talkojot atkritumus šķiro un nodod pārstrādei!

Talko gudri!

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “ZAAO” (ZAAO) aicina iedzīvotājus, kuri piedalīsies apkārtnes sakopšanas un labiekārtošanas darbos, izmantot iespēju pārstrādei derīgos materiālus vākt atsevišķi un bez maksas nodot šķiroto atkritumu pieņemšanas jeb EKO laukumos.

ZAAO darbības reģionā ir 21 EKO laukums, kurā iespējams bez maksas nodot talku atkritumiem raksturīgos – pudeļu un burku stiklu, PET dzērienu pudeles, metāla bundžas un priekšmetus, logu šķidruma un cita veida kannas un kanniņas, kā arī plastmasas spaiņus un kastes bez ēdiena pārpalikumiem, u.c.. Minētos materiālus uz EKO laukumu var nogādāt to darba laikos. EKO laukumu darba laiki pieejami www.zaao.lv mājās lapā sadaļā – šķiroto atkritumu savākšana, darba dienās tos var noskaidrot pa tālr. 64281250 vai 26515556.

Pārējie atkritumi ir jānovieto pašvaldību ierādītajās vietās. Par apņemšanos talkot laicīgi jāinformē pašvaldības talkas koordinatoru, vienojoties par sadzīves atkritumu maisu un lielgabarīta atkritumu novietošanas vietu (informācija talkas.lv).

Lai talkojot nesajūk, kas kurā maisā liekams – iesakām uz tiem veikt īpašas atzīmes.

Informāciju sagatavoja: Zane Leimane, SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību vadītāja