ZAAO aicina nodot automašīnu riepas atbildīgi

Riepas

Iestājoties aukstajam laikam, pirmajām nopietnajām salnām, parasti aizdomājamies par automašīnas tehnisko stāvokli, veicam riepu nomaiņa. Lai nodrošinātu, ka nolietotās autoriepas nenonāk dabā, bet tiek nodotas pārstrādei, tādējādi taupot arī dabas resursus, SIA “ZAAO” (turpmāk – ZAAO) atgādina, ka riepas iespējams nodot kādā no 19 ZAAO darbības reģionā esošā EKO laukuma.

Gada laikā no vienas pilngadīgas privātpersonas 4 vieglo automašīnu riepas ZAAO EKO laukumos pieņem bez maksas. Tāpat visos EKO laukumos no 2023. gada sākuma privātpersonām ir iespēja nodot arī kravas automašīnu un autobusu riepas, samaksājot 7,01 EUR/gab. Informācija par EKO laukumu adresēm, darba laikiem pieejama tīmekļa vietnē www.zaao.lv, sadaļā “EKO laukumi “.

Juridiskām personām riepu nodošana ir maksas pakalpojums. Vieglo automašīnu riepas ir iespējams nodot EKO laukumos (2,50 EUR/gab.), kravas automašīnu un autobusu riepas iespējams nodot RAAC “Daibe” poligonā. Informācija par poligonā nododamiem atkritumu veidiem, darba laiku pieejama tīmekļa vietnē www.zaao.lv, sadaļā “Atkritumu nodošana poligonā”   

Būsim atbildīgi pret savu veselību un apkārtējo vidi!

Dina Lukaševiča-Lāce
Sabiedrisko attiecību vadītāja
t. +371 26457132
e-pasts
www.zaao.lv