XI Birzītes svētki Strenčos

11. septembrī no plkst.10.00 ar devīzi “Lai virmo atpūta un prieks!” aicina XI Birzītes svētki Strenčos.

Svētkos varēs mēroties spēkiem šādās disciplīnās: tradicionālais krastu mačs volejbolā (4:4), boče (komandā 3 dalībnieki), lodes grūšana, basketbola metieni, šautriņu mešana, volejbols (MIX 3:3).

Lai uzturētu sportisko izturību, brokastu pankūkas ceps biedrība “Kāre”, līdzi jāpaņem tikai šīs vasaras gardākais ievārījums. Savukārt lielo pusdienu zupu vārīs biedrība “Šūpolēs”. Lai zupa būtu bagātīga un krāsaina, organizatori aicina atnest savu izaudzēto dārzeni.

Pateicoties iedzīvotāju atbalstam, 2011. gadā atdzima aktīvās atpūtas vieta Birzīte Strenčos, Parka ielā 2c. Piesaistot dažādu projektu finansējumu, vietējie aktīvisti to ir uzturējuši līdz šodienai.

Ik gadu augustā tiek organizēti Birzītes svētki, kuros apmeklētājiem tiek piedāvātas dažādas aktīvās atpūtas iespējas – sportiskas sacensības, kultūras programma un vēderprieki. Šajos svētkos vienmēr valda sirsnīga, ģimeniska atmosfēra un ikviens ir ne tikai svētku apmeklētājs, bet arī dalībnieks.

Jautras un izklaidējošas aktivitātes sola arī Strenču kultūras centrs. Lai diena būtu izdevusies, vēl nepieciešams saulains laiks. Lai virmo atpūta un prieks! Uz tikšanos Birzītē!