“Wolt” uzsāk darbību lielākajā Vidzemes pilsētā – Valmierā

“Wolt” uzsāk darbību lielākajā Vidzemes pilsētā - Valmierā

Tehnoloģiju uzņēmums “Wolt” turpina attīstību reģionu pilsētās, no šodienas savus pakalpojumus piedāvājot arī Valmierā. Tagad “Wolt” lietotne maltīšu un preču pasūtīšanai un piegādei pieejama jau septiņās lielākajās reģionālajās pilsētās Latvijā un, ņemot vērā augošo pieprasījumu pēc uzņēmuma pakalpojumiem, tuvākajā laikā plānots paplašināties arī vēl citās pilsētās.

“Pirmajos uzņēmuma darbības gados koncentrējāmies uz pakalpojuma attīstību lielākajās Latvijas pilsētās, lai jau tālāk savu piedāvājumu varam paplašināt reģionālās nozīmes centros, kur saredzam biznesa potenciālu un varam atbalstīt arī vietējo uzņēmējdarbību. Sadarbojoties ar restorānu, kafejnīcu un veikalu vadītājiem, mēs iedzīvotājiem piedāvājam saņemt gan jau gatavās maltītes, gan dažādas pārtikas un citas mazumtirdzniecības preces līdz savām namdurvīm ātri un ērti. Līdz šim Valmierā piegādi piedāvājuši vien daži uzņēmēji, tāpēc priecājamies, ka varam palīdzēt paplašināt pilsētas uzņēmēju, iedzīvotāju un viesu iespējas kā ikdienā tā svētkos,” stāsta “Wolt” Baltijā vadītāja Līsa Ristala.

Valmieriešu iemīļotajai picērijai “Vīnkalni Pils Māja” jau ir pieredze sadarbībā ar “Wolt” ēdienu piegādēm Rīgā, tāpēc likumsakarīgi, ka arī Valmierā picērijas piedāvājums būs pieejams platformā: “Wolt ir lielisks sadarbības partneris, jo komandas vērtības sakrīt ar darbiem – dzīvesprieks un labas attiecības vienam ar otru,” atzinīgi novērtē “Vīnkalni” vadītāja Evija Žentiņa.Valmierā līdz šim Vīnkalnu picas uz mājām piegādātas tikai pandēmijas ierobežojumu laikā, taču, atgriežoties pie klientu apkalpošanas klātienē, piegādes vairs netika veiktas. “Lai ēdiens līdz klientam nonāktu tādā kvalitātē, kā mēs to vēlamies, nepieciešami papildus cilvēku un tehniskie resursi. Sadarbībā ar Wolt uzticamies, ka pica piegādes brīdī būs silta, jo kurjeriem ir gan nepieciešamais aprīkojums,  gan noteikts piegādes rādiuss, lai ēdienu kvalitāte ceļā līdz klientam būtu iespējami labākā,” par priekšrocībām sadarbībā ar platformu stāsta picērijas vadītāja.

Par godu jaunas pilsētas atklāšanai “Wolt” platformas jaunajiem lietotājiem ar kodu “VALMIERA” dāvā 7 eiro atlaidi pirmajam pasūtījumam. Arī daļai jauno sadarbības partneru – restorāniem, kafejnīcām un tirdzniecības vietām – būs dažādi īpašie piedāvājumi gan konkrētām preču un ēdienu kategorijām, gan piegādes izmaksām.

“Wolt” pakalpojumi tagad pieejami jau septiņās Latvijas pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī un Valmierā – sniedzot iespēju iedzīvotājiem pasūtīt dažādas maltītes, mazumtirdzniecības un pārtikas preces no vairāk nekā 800 restorāniem un 500 tirdzniecības vietām visā valstī.

Informāciju sagatavoja

Māra Rudīte, “Wolt” komunikācijas pārstāve