VUGD Vidzemes reģiona brigādes vadībā pārmaiņas

Šī gada 30.jūlijā izdienas pensijā dodas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes (VRB) komandieris pulkvedis Jānis Skrastiņš. Savukārt 2.augustā VRB komandiera amatā stāsies līdzšinējais VRB Dienesta sektora operatīvais dežurants majors Andris Kellijs.

J.Skrastiņš uzsver, ka 30 VUGD nostrādātie gadi vienmēr būs īpaši, bet visam savs laiks! Šobrīd ir pārliecība, ka Vidzemes reģiona brigādes vadībā ir jānāk jaunajiem. Viņš ir pārliecināts, ka Andris Kellijs turpinās iesākto darbu, lai ikviens sabiedrības loceklis varētu dzīvot un strādāt drošā vidē.

Andra Kellija redzējums, stājoties jaunajā amatā, ir turpināt attīstīt VUGD Vidzemes reģiona brigādi, rūpējoties gan par amatpersonu darba apstākļiem, gan arī par sabiedrības drošību kopumā.

Majors Andris Kellijs dienestu VUGD sāka 2004.gada 1.septembrī, uzsākot mācības Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, bet 2007.gadā iecelts VUGD VRB Madonas daļas Lubānas posteņa komandiera amatā. No 2015.gada līdz šim ir VRB Dienesta sektora operatīvais dežurants. Dienesta laikā saņēmis vairākus VUGD un Iekšlietu ministrijas apbalvojumus – pērn maijā A.Kellijs saņēma Iekšlietu ministrijas Sudraba “Goda zīmi”.

Plašākai informācijai:
Sandra Vējiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore
Tel. 27018728,