Vokālistu konkurss “Cālis 2023” Trikātā

Cālis 2023 Trikātā

21. aprīlī Trikātas kultūras centrā izskanēja tradicionālais mazo vokālistu konkurss “Cālis 2023”. Šogad savā muzikalitātē mērojās 23 Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības mazie dziedātāji vecumā no 2 līdz 7 gadiem.

Konkursa sniegumu jau vairāku desmitu gadu garumā vērtē mūsu uzticīgā žūrija no Strenču mūzikas skolas – direktore Ralda Ziemule, muzikālā pedagoģe Inese Niklavičva, pūtēju orķestra vadītājas, kormeistars Jānis Jansons. Kamēr žūrija apkopoja konkursa rezultātus, bērnus kopīgās rotaļās, jautras mūzikas pavadījumā, aicināja Saules Zaķis Aigita.

Konkursā galveno nomināciju „Cālis 2023” ieguva četrgadīgā Mētra Cirse. Nākamā skanīgākā 2-5 gadu vecuma grupā bija Elizabete Muhina, bet 6-7 gadīgo dziedātāju grupā labākā dziedātāja – Lorete Miruškina.

Paldies žūrijai, visiem dalībniekiem, viņu vecākiem, Kauguru PII „Pasaciņa” mūzikas skolotājai Ievai Cīrulei un Brenguļu sākumskolas pirmsskolas grupu mūzikas skolotājai Guntai Bērzei par mazo vokālistu sagatavošanu konkursam un “R chocolate” par dāvātām šokolādes sirsniņām!

Lai šis pavasaris ir rosīgs dziedāt gribošajiem bērniem un radošu ideju, izturības pilns pedagogiem un viņu vecākiem!