Vokālā grupa “Ēra” aicina uz koncertiem “Vēstules Ziemsvētkos”

Ap Ziemsvētku laiku viens otram rakstām vēstules un svētku kartītes. Sūtām tās pa pastu, telefonā, internetā. Ko Tu raksti šajās vēstulēs un kartītēs? Vai par veselību un labklājību? Par sirsnīgām atmiņām un laba vēlējumiem nākotnei?

To, ko vokālā grupa “Ēra” vēlētos Ziemsvētkos visiem nosūtīt vēstulēs, varēsi dzirdēt 25. decembra koncertā. Katra dziesma būs kā vēstule ar savu stāstu – par gaidīšanu, brīnumu, pateicību, mīlestību un bezgalīgu ticību labajam. Nāc un sadzirdi savas “Vēstules Ziemsvētkos” 25. decembrī plkst. 12.00 Rubenes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā un 25. decembrī plkst. 16.00 Sv. Annas baznīcā Mazsalacā.

Ieeja par ziedojumiem. Koncerta Rubenes baznīcā apmeklētājus lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 22005508 (Ilona Migla). 

Apmeklētājus aicinām uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Lūdzam ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus!

Publicitātes informācija