VNF Ziedotāju aplis – līdz 2000 eiro Tavai idejai!

Ziedotāju aplis

Valmieras novada fonds (VNF) aicina Valmieras novada apkaimju iedzīvotājus un organizācijas iesniegt savus ideju pieteikumus jau piektajam Ziedotāju aplim un gūt finanses savu ideju īstenošanai. Teātra izrāžu apmeklēšana daudzbērnu ģimenēm, disku golfa un regbija laukumu izveide, silta maltīte Valmieras vientuļajiem senioriem un atbalsts skolēniem Covid-19 laikā – idejas, kas guvušas atbalstu pēdējo gadu laikā. Laiks arī Tavas idejas atbalstam!

Lai iesniegtu savu ideju Ziedotāju apļa pasākumam, projekta ideja jāapraksta un jāiesniedz līdz š.g. 27. februārim, nosūtot uz e-pastu . Veidlapa atrodama VNF mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Marta sākumā VNF izvēlēsies trīs iedvesmojošākās idejas, kurām palīdzēs gatavoties Ziedotāju apļa pasākumam, – lai ideju autori aizrautīgāk un saistošāk iepazīstinātu klātesošos ar savām iecerēm un gūtu atbalstu no VNF labvēļiem jau 31. martā, Ziedotāju apļa pasākumā.

Jāatgādina, ka Ziedotāju aplis ir pasākums, kura laikā ideju autori prezentē savas idejas sešu minūšu garumā un sešas minūtes atbild uz klātesošo jautājumiem. Lai gan Ziedotāju aplī tiek sagaidītas sociālas, kultūras vai sporta jomas idejas bez peļņas gūšanas rakstura, VNF ir atvērts arī neparastāku jomu idejām. Īpaši uzrunājošas ir idejas, kas sekmē jaunu ilgtermiņa ideju uzsākšanu vai arī paplašina vai uzlabo esošo darbību.

Ziedotāju aplim Valmierā notiekot jau reizesčetras, apliecinājies, ka iepazīšanās ar ideju klātienes stāstījumā un iespēja atbildēt uz interesentu jautājumiem pacilājošā un neformālā gaisotnē, ļauj efektīvi uzrunāt iespējamos atbalstītājus. Tāpēc arī šogad aicinām projektu autorus apdomāt savas ieceres līdz 2000 eiro. Iepriekšējos Ziedotāju apļos kopā tika saziedoti vairāk kā 17 000 eiro, dažās iecerēs pārsniedzot pat ideju autora vēlamo summu. Ar iepriekš rīkotajiem Ziedotāju apļiem un tajos atbalstītajām idejām iespējams iepazīties ŠEIT.

Ja Tev ir kāda iecere, kurai, Tavuprāt, var noticēt arī citi, tad iesniedz to VNF. Jautājumus sūti uz e-pastu vai uzdod pa tālruni 26399772 (Patricija).

VNF Ziedotāju aplis ir pasākums, kurā fonds aicina apkaimes iedzīvotājus klātienē ziedot naudu iepriekš izvēlētiem projektiem. Ikdienā Valmieras novada fonds jau 16 gadus strādā, atbalstot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmieras novada apkaimē, bet ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas ziedošanas atbalstu.

Papildu informācija:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds
Tālrunis: 27820430, e-pasts:
http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/