VNF uzrunā uzņēmējus un Valmieras novada iedzīvotājus

Valmieras novada fonds

Kas ir mūsu nākotne – tās, protams, ir mūsu atvases, jaunā paaudze. Ar tādu atziņu mēs, Valmieras novada fonds, varam dalīties ar jums šodien, pēc aktīvi aizvadītas nedēļas nogales, organizējot domrades. Sauli nomainīja lietusgāzes un vējš, bet mūsu apņēmību – nekas!

22. septembrī koncertzālē “Valmiera” un 23. septembrī Naukšēnos, Valmieras novada fonda pārstāvji tikās ar uzņēmējiem, ilggadējiem draugiem un dažādiem Valmieras novada iedzīvotājiem, diskutējot par šībrīža aktualitātēm un sajūtām ziedošanas un labdarības jomā. No sarunām un diskusijām tapa skaidrs, ka no visām VNF programmām novadnieku atbalstam, visstiprākais atbalsts šobrīd nepieciešams mūsu jaunatnei – jauno talantu stiprināšanai un izaugsmei, lai nestu Valmieras un Latvijas vārdu tālāk pasaulē.

Arī Tu vari ienākt ciemos, gan pie mums fondā, Garā ielā 10, gan viesoties mājaslapā – www.vnf.lv, un noskaidrot, kā mēs atbalstām jauniešus jau šodien. Pirmkārt, tas ir finansiāls plecs jauniešu izglītības, sporta, muzikālo un citu sasniegumu veicināšanai. Citreiz, tas var būt sociāls atbalsts, kad runa ir par tiešām minimālāko, kas katram bērnam vai jaunietim pienāktos.

Arī novada iedzīvotāju iniciatīvu konkursu apspriede nepalika ēnā. Secinām, ka šobrīd ir daudz vietu novadā, kur nepieciešami uzņēmīgi, drosmīgi cilvēki, kuri sanāk kopā mērķa vārdā. Jau tagad vari iesniegt savu ideju un būt starp uzvarētājiem konkursā “Sev, Tev, Novadam”.

Bet vēl šonedēļ, līdz 30. septembrim, vari pieteikt ideju arī “Mans ciems, mana pilsēta = mans lepnums” konkursā, kurš norisinās pirmo reizi un ir vērsts uz vietējo iedzīvotāju pašapziņas celšanu un lepnumu par savu dzīvesvietu.

Jāatgādina, ka Valmieras novada fonds atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu. Šī projekta aktivitātes finansē Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:

Patricija Siliņa,

Valmieras novada fonds