VNF pagarina projektu konkursa “Sev, tev, novadam” pieteikšanās termiņu

Sev, Tev, novadam

Ja vēlies redzēt pārmaiņas savā apkaimē, vēlies, lai Tava kopiena un vide būtu pilnīga un motivējoša, tad iesniedz idejas aprakstu līdz š.g. 31. decembrim Valmieras novada fonda (VNF) projektu konkursā “Sev, tev, novadam” un saņem līdz pat 5 000 EUR tās īstenošanai! Šogad priekšroka tiks dota senioru idejām!

Kā ierasts, projektu var pieteikt biedrības un nodibinājumi, neformālas grupas un privātpersonas. Idejas tematika nav ierobežota, un idejas var tik īstenotas Valmieras novadā – Brenguļu, Kauguru un Trikātas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Kocēnu apvienība, Rūjienas un Strenču apvienībās, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Sedas, Strenču un Valmieras pilsētās. Atbalstītās idejas varēs īstenot no 2021. gada 1. februāra līdz 2022. gada 30. decembrim.

Konkursa finansējumu – 5 000 EUR – veido VNF Ziedotāju kluba ziedojumi, kā arī Labdarības bumbu rallija ienākumi. Pieteikumus vērtēs fonda ziedotāji un konkursa komisija. Plašāka informācija par konkursa “Sev, tev, novadam” nosacījumiem un pieteikuma anketa atrodama fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Par jautājumiem droši sazinieties, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālruni 26399772 (Patricija Siliņa).

Valmieras novada fonds atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, kā arī ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu. Fonda Ziedotāju klubs ir efektīvs veids, kā ikviens iedzīvotājs var atbalstīt labdarības aktivitātes Valmieras apkaimē un piedalīties lēmuma pieņemšanā.

Patricija Siliņa,
Valmieras novada fonds