VNF konkursā “Sev, tev, novadam” pieejami 6000 EUR

Sev, Tev, Novadam!

Vai vēlies redzēt pārmaiņas savā vietējā apkaimē? Vai zini, kas ir nepieciešams apkārtējās vides uzlabošanai? Vai Tev ir idejas, ko Tu vēlētos redzēt savā pilsētā vai pagastā? Apdomā savu ideju, iesniedz tās aprakstu līdz 10. novembrim Valmieras novada fonda ikgadējā projektu konkursā “Sev, tev, novadam” un iegūsti līdz pat 6000 EUR tās īstenošanai!

Konkursā “Sev, tev, novadam” mēs sagaidām idejas, kuras ir:
1) vērstas uz sabiedrisko labumu;
2) rada jaunas iespējas vai risina aktuālu problēmu;
3) veicina iedzīvotāju līdzdalību un līdzatbildību.

Iesniegtajām idejām nevar būt peļņas gūšanas nolūks. Projektu idejas joprojām var pieteikt gan biedrības un nodibinājumi, gan privātpersonas, kas vēlas savas ieceres īstenot Valmieras novadā.

Konkursa finansējumu 6000 EUR veido Labdarības bumbu rallijā gūtie ienākumi un ziedojumi. Novembra beigās pieteikumus izvērtēs fonda ziedotāji un konkursa komisija, rezultāti tiks paziņoti decembra sākumā. Atbalstītās idejas varēs īstenot no 2024. gada 1. janvāra līdz 2024. gada 31. decembrim.

Vairāk informācijas par konkursa “Sev, tev, novadam” nosacījumiem un pieteikuma anketu fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām”. Par jautājumiem droši sazinieties, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālruni 26399772 (Patricija Siliņa).

Jāatgādina, ka Valmieras novada fonds atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu.

Papildu informācija:

Patricija Siliņa,
Valmieras novada fonds
Tālrunis: 26399772, e-pasts:
http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/