VNF izsludina vietējo projektu konkursu “Sev, tev, novadam”. Šogad priekšroka – senioru idejām!

Ja vēlies redzēt pārmaiņas savā apkaimē, vēlies, lai Tava kopiena un vide būtu pilnīga un motivējoša, tad iesniedz idejas aprakstu līdz š.g. 31. oktobrim Valmieras novada fonda (VNF) projektu konkursā “Sev, tev, novadam” un saņem līdz pat 5000 tūkstošiem eiro tās īstenošanai! Šogad priekšroka tiks dota senioru idejām!

Lai īpaši sekmētu senioru aktīvu un cienīgu dzīvesveidu un veicinātu senioru līdzdalību savas apkārtnes vides uzlabošanā, VNF kopā ar Valmieras novada pašvaldību aicinās vecāka gada gājuma ļaudis piedalīties Senioru ideju apspriedēs jeb Senioru domradēs šī gada septembra un oktobra mēnešos.

Senioru domradēs tiks apspriestas idejas, kas, iespējams, radušās uz kāda no 19 Domu krēsliem, kas uzstādīti 19 Valmieras novada pagastu un pilsētvietās, pateicoties AS “Latvijas Valsts meži” un fondam “Ziedot.lv”. Jau ziņots, ka vasaras laikā Valmieras novadā tika izvietoti Domu krēsli, kur ikviens var apsēsties un iepazīties ar iepriekšējos gados atbalstītajiem VNF iniciatīvām, tādējādi iedvesmoties savam projektam VNF Projektu konkursā.

Kā ierasts, projektu var pieteikt biedrības un nodibinājumi, neformālas grupas un privātpersonas. Idejas tematika nav ierobežota, un idejas var tik īstenotas Valmieras novadā – Brenguļu, Kauguru un Trikātas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Kocēnu apvienība, Rūjienas un Strenču apvienībās, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Sedas, Strenču un Valmieras pilsētās. Atbalstītās idejas varēs īstenot no 2021. gada 1. decembra līdz 2022. gada 30. novembrim.

Konkursa finansējumu – 5 000 eiro – veido VNF Ziedotāju kluba ziedojumi, kā arī Labdarības bumbu rallija ienākumi. Pieteikumus vērtēs fonda ziedotāji un konkursa komisija. Plašāka informācija par konkursa “Sev, tev, novadam” nosacījumiem un pieteikuma anketa atrodama fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Par jautājumiem droši sazinieties, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālruni 20258200.

Valmieras novada fonds atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, kā arī ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu. Fonda Ziedotāju klubs ir efektīvs veids, kā ikviens iedzīvotājs var atbalstīt labdarības aktivitātes Valmieras apkaimē un piedalīties lēmuma pieņemšanā.

Papildu informācija:
Dace Dēnava, VNF Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: 20474440; e-pasts:
http://www.vnf.lv