Valsts kultūrkapitāla fonds pieņem pieteikumus konkursos

Valsts kultūrkapitāla fonds pieņem pieteikumus mērķprogrammu konkursos

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) līdz šā gada 28. februārim pieņem pieteikumus mērķprogrammu konkursos: “”Latvijas valsts mežu” atbalsts koru un tautas deju tradīcijas attīstībai”, “Mazbudžeta pilnmetrāžas spēlfilmu ražošana”, “Neakadēmiskās mūzikas atbalsts”, “Latviešu oriģinālmūzika”.

Mērķprogrammas “”Latvijas valsts mežu” atbalsts koru un tautas deju tradīcijas attīstībai” mērķis ir atbalstīt koru un tautas deju tradīcijas attīstību, nodrošinot prioritāru atbalstu mežu darbinieku koriem un tautas deju kolektīviem, koru un tautas deju kolektīvu dalību starptautiskos konkursos un festivālos, kā arī kora mūzikas ierakstu izdošanu.

Mērķprogrammas “Mazbudžeta pilnmetrāžas spēlfilmu ražošana” mērķis ir atbalstīt mazbudžeta pilnmetrāžas spēlfilmu veidošanu, lai tiktu radīti augstvērtīgi un oriģināli kino darbi, veicināta autoru profesionālā un radošā izaugsme, kā arī tiktu nodrošināta ilgtspējīga Latvijas filmu nozares attīstība.

Mērķprogrammas “Neakadēmiskās mūzikas atbalsts” mērķis ir stiprināt Latvijas neakadēmiskās mūzikas industrijas kā nozīmīgas radošo industriju un tautsaimniecības nozares konkurētspēju un eksportspēju, atbalstot ieiešanu ārvalstu tirgos, kā arī atbalstīt Latvijas mūzikas izpildītājus un veicināt jaunradi.

Mērķprogrammas “Latviešu oriģinālmūzika” mērķis ir atbalstīt jaunu dažādu žanru un stilu oriģināldarbu radīšanu, sekmējot radošās darbības izcilību.

Informācija par projektu iesniegšanu un konkursu nolikumi pieejami VKKF mājaslapā www.vkkf.lv

Papildu informācijai:
Jana Vērdiņa, VKKF sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 29144379