Vīriešu izlase Valmierā spēkosies ar florbola lielvalstīm

Florbols

No 1. līdz 3. septembrim, Valmieras Olimpiskajā centrā norisināsies Četru nāciju turnīrs vīriešu izlasēm, kurā mājinieki samēros spēkus ar florbola lielvalstu Somijas, Zviedrijas un Šveices valstsvienībām. Latvijas vienība šajā turnīrā spēlēs ar galvenajiem spēkiem, bet ārzemju viesi uz Valmieru sūtīs savus B sastāvus vai U23 izlases. Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, pēc kura noskaidrosies vietu sadalījums.

Spēļu kalendārs

Ceturtdiena, 1. septembris, Valmieras Olimpiskais centrs
16:30 Somija – Zviedrija
19:30 Latvija – Šveice

Piektdiena, 2. septembris, Valmieras Olimpiskais centrs
16:30 Somija – Šveice
19:30 Latvija – Zviedrija

Sestdiena, 3. septembris, Valmieras Olimpiskais centrs
11:00 Zviedrija – Šveice
14:00 Latvija – Somija

Biļetes uz spēlēm varēs iegādāties tikai un vienīgi internetā – www.bezrindas.lv. Pasākuma norises vietā biļetes iegādāties nebūs iespējams. Dienas biļetes, kas ietver 2 spēļu apmeklējumu, cena ir 5 EUR. Personām, kuras nav sasniegušas 16 gadu vecumu – ieeja bez maksas.

Visām spēlēm tiks nodrošinātas arī maksas tiešraides interneta TV platformā fliigatv.com.