Vingrošanas nodarbības Kocēnu apvienības iedzīvotājiem – no klātienes uz tiešsaisti

Aicinām iedzīvotājus uz vingrošanas nodarbībām

Pielāgojoties izmaiņām, kas saistītas ar epidemioloģiskās drošības pasākumu pastiprināšanu, ir rasts risinājums, lai norisinātos vingrošanas nodarbības gan topošajām māmiņām, gan vecākiem ar mazuļiem, gan pieaugušajiem.

Noslēdzošā zemas intensitātes vingrošanas nodarbība grūtniecēm notiks trešdien, 27. oktobrī, no plkst. 15.00 līdz plkst. 15.45 tiešsaistē, ZOOM platformā. Saite uz nodarbību šeit.

Pēdējā vingrošanas nodarbība vecākiem kopā ar mazuļiem notiks trešdien, 27. oktobrī, plkst. 16.00-16.45 ZOOM, saite uz nodarbību šeit.

No pirmdienas, 25. oktobra, tiešsaistē notiks arī vingrošana pieaugušajiem. Šonedēļ nodarbības norisināsies 25. oktobrī, 27. oktobrī un 28. oktobrī plkst. 18.00-19.00 tiešsaistē, izmantojot programmu Google Meet. Saite uz nodarbībām šeit. Lietotājiem, kuriem nav Google konta, var rasties nepieciešamība ievadīt kodu “gkvjmle” (bez pēdiņām).

Lai piedalītos nodarbībās tiešsaistē, vajadzīgs dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, kam ir uzstādīta ZOOM CloudMeetings vai Google Meet aplikācija. Lūgums uzstādīt nepieciešamo aplikāciju jau pirms nodarbības sākuma! Lai viss darbotos pareizi, ir jādod atļauja piekļuvei mikrofonam un kamerai. Tos pēc tam var ieslēgt un izslēgt pēc vajadzības. Iesakām to izmēģināt pirms nodarbības.

Dalība nodarbībās bez maksas.

Projekta “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem” turpinās arī psihiatra Raivja Logina bezmaksas lekciju kurss, par ko plašāk lasiet šeit.

Nodarbības notiek Valmieras novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamību Kocēnu apvienībā (Bērzaines, Kocēnu, Dikļu, Vaidavas un Zilākalna pagastos). Projekta izmaksas: 131 329,00 EUR (111 629,65 EUR ESF finansējums un 19 699,35 EUR valsts budžeta finansējums).