Vingrošanas nodarbības Beverīnas novadā

No 29.oktobra novadā notiks vingrošanas nodarbības. Tā ir lieliska iespēja ikvienam interesentam reizi nedēļā izkustēties treneres Ilvas Janītes vadībā. Kopumā katrā no pagastiem norisināsies 10 nodarbības veselības stiprināšanai.

Pirmdienās plkst. 18:45 (Brenguļu sākumskolas zālē), otrdienās plkst. 19:45 (Trikātas kultūras namā), bet trešdienās plkst. 18:45 (Mūrmuižas “Pagastmājā”).

Lai nokļūtu uz/no nodarbību, ir pieejams transports, kas jāpiesaka ne vēlāk kā dienu pirms nodarbības. Lai pieteiktu transportu un uzzinātu vairāk par projekta pasākumiem, ir iespējams sazināties pa tālr. 25460636 vai e-pastu: . Visas nodarbības ir bez maksas! Nodarbības notiek projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros.

Informāciju no avotiem sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša