“Vinda” aicina uz radošajām darbnīcām

Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē un aicina pieteikties interešu izglītības radošajām darbnīcām skolēnu vasaras brīvlaikā. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta.

Dalības maksa – EUR 5 dienā.

No 14.06. līdz 18.06. tiks organizētas četras dažādas darbnīcas, bērnu skaits vienā grupā – 10.

“Dejas rotā” – grupa, kurā veidos dekorus, aksesuārus un kustēsies dejā. “Rotu darbnīca” skolotāja Lita Feldmane iepazīstinās grupas dalībniekus ar dažādām metodēm un materiāliem, lai radītu dekorus, aksesuārus, kuri iepriecinās gan pašus grupas dalībniekus, gan draugus un radus. Deju pasniedzēja Lelde Feldmane kopā ar grupas dalībniekiem ļausies dejā, dalīsies savā pieredzē. Pieteikties grupai “Dejas rotā” vari šeit.

“Ātruma cilts” – grupa, kurā “Trases automodelisms” skolotājs Pēteris Dūnis kopā ar grupas dalībniekiem veidos trases automodeļu virsbūves un pārbaudīs to ātrumu trases automodelisma trasē. Savukārt “Ziķeru darbnīca” skolotāja Dzirkstīte Stūraine kopā ar grupas dalībniekiem pārbaudīs ātrumu dažādiem lidojošiem modeļiem. Pieteikties grupai “Ātruma cilts” vari šeit.

“Robota ritms” – grupa, kurā “Ģitārspēle” un “Sitamie instrumenti” skolotājs Mārtiņš Roziņš kopā ar audzēkņiem ritmizēs, klausīsies ritmus dabā, tos atkārtos. Ritmizēt taču var uz dažādām virsmām, vai ne?! Savukārt kopā ar Elektronikas skolotāju Edgaru Skruodi tiks konstruēti Lego roboti. Pieteikties grupai “Robota ritms” vari šeit.

“Dizains kustībā” – Dizaina un mākslas studijas skolotāja Inga Logina kopā ar grupas audzēkņiem veidos dažādus dizaina piekšmetus, savukārt Tautas deju skolotāja Ilona Migla kopā ar dalībniekiem būs kustībā, tiks spēlētas spēles, apgūti deju ritmi. Pieteikties grupai “Dizains kustībā” vari šeit.

Informāciju sagatavoja:
Annija Skudra,
Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” pasākumu organizatore