Viljandi Hanzas svētki sāksies ar Kafejnīcu nakti un nakts koncertu

Viljandi Hanzas svētki, kas norisināsies jūnija pirmajā nedēļas nogalē – no 2. līdz 4. jūnijam – sāksies ar gājienu, kam sekos jau par tradīciju kļuvusī Kafejnīcu nakts, kas savukārt ievērojama ar īpašo vietējo ļaužu viesmīlību. 2. jūnija vakars noslēgsies ar nakts koncertu, kurā uzstāsies grupa “Angus” un Sanders Melders (Sander Mölder). Šoreiz atklāšanas vakarā uzmanības centrā būs Viljandi pilsētas “Uueveski” rajons. 

Hanzas svētki tiks svinīgi atklāti 2. jūnija vakarā plkst.18. Pēc tam Viljandi pilsētas “Uueveski” rajona vietējie iedzīvotāji visa vakara garumā aicinās viesus uz kafejnīcām, kas iekārtotas dārzos un mājās. Kafejnīcu nakts noskaņu un “Uueveski” rajona omulīgos nostūrus varēs baudīt līdz pat pusnaktij. Koncerts, kas sāksies stundu pirms pusnakts, aicinās klausītājus pie “Uueveski” atpūtas zonas peldbaseiniem, kur savu jauno albumu prezentēs grupa “Angus”. Vasarīgi silto un ritmisko mūziku papildinās gaismas šovs.

“Angus” ir regeja un ska mūzikas kolektīvs, kura saknes meklējamas Viljandi un kas šopavasar klausītājus priecēs ar jaunu albumu. 

Hanzas svētku nakts koncertā pirmo reizi varēs dzirdēt dziesmas no “Angus” jaunā albuma, turklāt to pavadībā varēs arī dejot! 

Sanders Melders ir komponists, mūzikas producents un dīdžejs ar daudzveidīgu muzikālo fonu un plašu rokrakstu, kura daiļradē vērojama dažādu mūzikas stilu ietekme no folka līdz elektronikai.
Viņš savu radošo karjeru uzsāka kā čellists, uz šo brīdi ir uzstājies dažādās lomās un muzikālos sastāvos uz daudzām skatuvēm visā pasaulē.

Sanders Melders nakts koncerta skatītājus uz dejām aicinās uzreiz pēc grupas “Angus” uzstāšanās. 

Sandera Meldera repertuārā šajā vakarā būs iekļauti viņa populārākie Igaunijas un citu valstu mūzikas pop, soul, funk un etno žanri.

Vasarīgi silto un ritmisko mūziku pavadīs varens gaismas šovs, “Uueveski” atpūtas zonas skaistā dabas vide un īpašā atmosfēra.

Viljandi Hanzas svētki norisināsies 2023. gada 2.–4. jūnijā. Vecpilsētas ielās darbosies Lielais amatniecības gadatirgus, Viljandi ezera pludmalē varēs apmeklēt dažādas tematiskās zonas, baudīt daudzveidīgu kultūras programmu un piedalīties sporta sacensībās.

Vairāk informācijas: hansa.viljandi.ee/viljandi-hanseatic-days        

Biļetes uz Hanzas svētku nakts koncertu ir pārdošanā biļešu tirdzniecības platformā “Biļešu Serviss”