Vidzemes sporta asociācijas airētāji vadošās pozīcijās Igaunijas baseina slalomā

Valmieras novada sportisti ar augstāko vietu izcīnīšanu piedalījušies Baltijā vienīgajās airēšanas slaloma sacensībās, kas norisinās baseinā. Un 24.februārī aizvadītās airēšanas slaloma cīņas "Kadrinas Baseina airēšanas slaloms” bija arī Baltijā pirmās 2022.gada gada sacensības šajā sporta veidā.

Valmieras novada sportisti ar augstāko vietu izcīnīšanu piedalījušies Baltijā vienīgajās airēšanas slaloma sacensībās, kas norisinās baseinā. Un 24.februārī aizvadītās airēšanas slaloma cīņas “Kadrinas Baseina airēšanas slaloms” bija arī Baltijā pirmās 2022.gada gada sacensības šajā sporta veidā.

Unikālā formāta sacīkstēs, kas norisinājās jau septīto reizi, ar uzvaras gājienu izcēlās Vidzemes sporta asociācijas jaunais atlēts Matīss Sils, kuram 1.vieta kā C1 laivu klasē vīriešiem, tā K1 laivu klasē vīriešiem junioru grupā. Minētā kluba vadītājs un veterāns Kaspars Pakers peldbaseinā uzstādītajā trasē K1 laivu klasē vīriešiem uzrādīja ar Igaunijas čempionu Tarmo Peikeru identisku labāko rezultātu. Tomēr latvieša otrs brauciens, lai gan tīrajā laikā bija ātrāks, neizpalika bez soda sekunžu pieskaitīšanas, tā šoreiz atzīstot kaimiņvalsts konkurenta nonākšanu līderpozīcijā. Ar debiju sacensībās, turklāt jau starptautiskās, un ar pirmo adrenalīnu un stresa pārvarēšanu sveicams Vidzemes sporta asociācijas pastariņš Oskars Rubenis.

Vidzemes sporta asociācijas jeb Laivu nams Valmiera airēšanas slalomisti šobrīd pieliek punktu ziemas nodarbību plāna izpildei un visnotaļ gardi jau raida skatienus uz vārtiem Gaujas Kazu krācēs.

Foto: Kaspars Pakers, fotoattēlā: Matīss Sils, Kadrinas Baseina airēšanas slaloma čempions

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Pakers, Vidzemes sporta asociācija