Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomisti Lietuvas Jaunatnes līgas goda pjedestāla virsotnē

Airēšanas slaloma sacensības

Svētdien, 21. maijā Valmieras novada airēšanas slaloma jaunieši devās uz Lietuvu un mājās atgriezās ar kaimiņvalsts sacensību uzvaras trofejām.

Lietuvas Jaunatnes līgas airēšanas slalomā 1. posms (Baidarių ir kanojų slalomo Lietuvos moksleivių lygos I etapas) norisinājās Žeimenas upes trasē Kaltanēnai parkā. K1 laivu klasē vīriešiem pārliecinoši triumfēja Vidzemes sporta asociācijas juniors Mārtiņš Plaudis. Ar viņa komandas biedru Emīla Varslavāna un Matīsa Sila stabilu dubultuzvaru Valmieras novadam arī spīdošs panākums C1 laivu klasē vīriešiem.

Gaidāmajā sestdienā, 27. maijā Vidzemes sporta associācijas jaunieši līdzdarbosies ģimenes svētkos “Auto. Moto. Velo, kur ”Mūrmuižas dzirnavezerā būs iespēja piedalīties sacensībās ar kanoe laivu un baudīt aktīvo atpūtu ar katamarānu – ūdens velosipēdu.

Foto autors: Adam P. Foto

Fotoattēlos: Mārtiņš Plaudis un Emīls Varslavāns

Informāciju sagatavoja: Vidzemes sporta asociācija, tālr. 26594761