Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomisti Latvijas Jaunatnes čempioni

Airēšanas slaloma sacensības

Valmieras novada airēšanas slaloma jaunieši no Vidzemes sporta asociācijas izcīnījuši Latvijas čempionu titulus gan individuāli, gan komandu braucienos. Treneru Emīla Putniņa un Kaspara Pakera audzēkņiem svētdien, 6. augustā, Bauskā zelta sniegums 7 kategorijās un 2 sudraba pozīcijas.

Absolūtais līderis K1 laivu klasē vīriešiem un U18 vecuma grupas uzvarētājs ir neviens cits kā Valmieras novada Sporta vienībā iekļautais Mārtiņš Plaudis, bet C1 laivu klasē vīriešiem šāds panākums Emīlam Varslavānam, kurš ir Starptautiskās Kanoe Federācijas Airēšanas slaloma Talantu izcelšanas programmas dalībnieks.

Arī kajaku un kanoe kopvērtējuma uzreiz nākamie un U16 vecuma grupas Latvijas čempioni ir mūsējie – uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena K1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā Laurits Valtenbergs Egeland un C1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā Matīss Sils. Latvijas čempions C1 laivu klasē vīriešiem U12 vecuma grupā Edgars Mincis, vicečempions Eduards Mincis.

Mēmeles upes Lejas Dzirnavu plostu ceļa krāčūdens trasē Vidzemes sporta asociācijas jaunieši triumfēja arī komandu braucienos. 3×K1 laivu klasē vīriešiem Latvijas čempioni Mārtiņš Plaudis, Laurits Valtenbergs Egeland un Matīss Sils un 3×C1 laivu klasē vīriešiem – Emīls Varslavāns, Matīss Sils un Mārtiņš Plaudis.

Vidzemes sporta asociācijas jaunieši ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu šobrīd aizvada treniņus Kolnas Sporta centra krāčūdens kanālā, gatavojoties startam Latvijas izlases sastāvā Pasaules Junioru čempionātā airēšanas slalomā, kas Krakovā norisināsies no 15. līdz 20.augustam.

Foto autors: Jānis Dziļums

Fotoattēlos: Mārtiņš Plaudis, Emīls Varslavāns, Edgars Mincis

Vidzemes sporta asociācija, 26594761