Vidzemes slimnīcas Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas būvdarbi tuvojas noslēgumam

Vidzemes slimnīcas Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas būvdarbi tuvojas noslēgumam

Vidzemes slimnīcā turpinās pārbūves darbi Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļā. Projekta laikā plānots paplašināt nodaļu un iekārtot individuālos izolatorus atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām. Jaunais iekārtojums nodrošinās ergonomisku un ērta darba vidi personālam.

“NMP būvniecības projekts tuvojas noslēgumam. Būsim īstenojuši projekta mērķi – paaugstināt kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību mūsu slimnīcā ārkārtējo situāciju gadījumos. Esam patiesi gandarīti un lepni, ka varēsim saviem darbiniekiem nodrošināt mūsdienīgu Reanimācijas nodaļas infrastruktūru. Projektam noslēdzoties, būsim veikuši būtisku ieguldījumu kopējā slimnīcas stratēģiskajā attīstībā,” norāda Vidzemes slimnīcas Attīstības un mārketinga daļas vadītāja Jolanta Vaido.

Pašreiz turpinās telpu apdare, grīdas seguma ieklāšana, medicīnisko konsoļu, gaisapstrādes iekārtu montāža, inženierkomunikāciju izbūve un māsu izsaukumu sistēmas ierīkošana. Projekta ietveros ir uzsākti arī labiekārtošanas darbi.

Pārbūves projektu izstrādāja un autoruzraudzību veic SIA “Nams”, būvdarbus veic SIA “Aimasa”.

Pārbūves darbi un  iekārtu iegāde tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšana.

Informāciju sagatavoja:

AGNIJA UPĪTE 
SIA “Vidzemes slimnīca”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Tālr.: +371 28615505
E-pasts: