Vidzemes slimnīcai – otrais ZELTS Ilgtspējas indeksā

Vidzemes slimnīcai zelts Ilgtspējas indeksā

Vidzemes slimnīca saņēmusi ZELTA kategoriju  2021. gada  uzņēmumu pašnovērtējumā Ilgtspējas indekss.

 “Atkārtots ZELTA novērtējums ka ejam pareizajā virzienā, plānojot un realizējot Vidzemes slimnīcas attīstību. Indeksā piedalījāmies jau 12. reizi, šogad jau 2. reizi saņemot ZELTA kategoriju”,

apbalvojumu komentē Uģis Muskovs, slimnīcas valdes priekšsēdētājs.

Esam definējuši uzņēmuma ilgtspējīgas attīstības stratēģiskos mērķus un cenšamies mērķtiecīgi un kvalitatīvi tos sasniegt, pildot  mūsu misiju: drošākais atbalsts jūsu veselībai Vidzemē!

Gribas apgalvot, ka jaunākajam zeltam ir vēl augstāka raudze – jo tika vērtēts gads, ko bijām spiesti vadīt pandēmijas ēnā un slimnīcām īpaši sarežģītos apstākļos.

No otras puses, sasniegums apliecina, ka tiešām esam rīkojušies tālredzīgi un ilgtspējīgi, un covids  vienā gadā nespēj nojaukt vairāku gadu gaitā plānoto. Citiem vārdiem, dalība indeksā apliecina izaugsmi un lietu kārtību, kas vajadzīga mums un kopumā visai sabiedrībai.

Par panākumu milzīgs paldies visai Vidzemes slimnīcas darbinieku komandai – par izturību, par izpratni, par spēju mobilizēties ātri mainīgajās un nestandarta situācijās un spēku smagi ilgstoši strādāt!”

 “12 gadu laikā tikai dažiem uzņēmumiem ir izdevies nokļūt ZELTA kategorijā, piedaloties Ilgtspējas indeksā pirmo reizi. Arī šā gada laureāti ir ilggadēji dalībnieki, kas vairāku gadu garumā pilnveidojuši gan savus procesus, gan komunikāciju par būtiskiem ilgtspējas aspektiem un spējuši sasniegt augstus rezultātus piecās galvenajās darbības jomās: stratēģija, sabiedrība, vide, tirgus attiecības un darba vide,”

stāsta Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.

Informāciju sagatavoja:

Benita Brila,

Vidzemes slimnīca