Vidzemes slimnīcā viesojas Somijas vēstniece Latvijā

Vizīte Vidzemes slimnīcā

Ceturtdien, 16. maijā, Vidzemes slimnīcā notika V.E. Anne Saloranta, Somijas vēstnieces Latvijā, oficiālā vizīte. Tikšanās laikā vēstniece iepazīstināta ar Vidzemes slimnīcas dažādiem darbības profiliem, attīstību digitalizācijas jomā un apskatīja atsevišķas slimnīcas nodaļas. Vēstniece izteica atzinīgus vārdus par slimnīcas sasniegumiem, un tika iezīmētas tālākās sadarbības iespējas.

“Slimnīcas mērķis ir piedāvāt mūsu klientiem mūsdienīgus veselības pakalpojumus, un tāpēc mēs esam pagodināti mācīties no citu valstu pieredzes un aizgūt tikai labākās un veiksmīgākās prakses. Šodien, tiekoties ar Somijas vēstnieci Latvijā, jau iezīmējām vairākas sadarbības formas, kurās noteikti sadarbosimies. Sarunas laikā secinājām, ka mūsu valsts medicīnas stūrakmeņi atsevišķās jomās ir līdzīgi tiem, ar ko saskaras arī Somijas nozare. Šādas pieredzes noteikti vairo ciešāku starpvalstu sadarbību, kas ir svarīga kopējai valsts attīstībai,”

uzsver Vidzemes slimnīcas valdes loceklis Andis Krūmiņš.