Vidzemes slimnīcā uzsākta kampaņa daudzbērnu ģimeņu atbalstam

Attēlā redzams Gints Lapiņš, Vidzemes slimnīcas dzemdībunodaļas virsārsts, Elīna Treija, Jānis Grasbergs

Šodien, 28. janvārī, Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības valdes priekšsēdētāja Elīna Treija kopā zemnieku saimniecības “Zilūži” pārstāvi Jāni Grasbergu viesojās Vidzemes slimnīcas dzemdību nodaļā, lai uzsāktu apvienības veidoto kampaņu.

“Katrai daudzbērnu māmiņai jāpasaka paldies par drosmi un uzņēmību!”- uzskata E.Treija, stāstot par aktivitāti – visu gadu Latvijas dzemdību nodaļās katra māmiņa, kas laidīs pasaulē trešo bērniņu, saņems apkopotu informāciju par daudzbērnu ģimenes atbalsta iespējām no valsts un pašvaldību puses, kā arī kampaņas atbalstītāju sarūpētas balvas.

Viesu atvestajos maisiņos kopā ar informatīvo materiālu liktas Z/s “Zilūži” un uzņēmumu TinyBaby.lv un IeliecMaisā.lv balvas. Jautāts, kāpēc pieteicies atbalstītājos, J. Grasbergs atbild, ka viņam kā četru bērnu tēvam ir saprotamas daudzbērnu ģimenes problēmas un vajadzības, tostarp savlaicīgi iegūstama informācija par atbalsta iespējām, ko paredz valsts un pašvaldības. Bet pievienotās dāvaniņas iepriecēs un uzmundrinās saņēmējas.

Sakot paldies pirmajiem vietējiem uzņēmējiem par idejas atbalstīšanu, E.Treija aicina arī pārējos pievienoties apsveicēju lokam, jo tautas spēks top un nostiprinās ģimenē.

Apvienības veidotā kampaņa aizsākta 25. janvārī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā. Martā aktivitāti plānots uzsākt Kuldīgas slimnīcā, atsaukušās arī Jelgavas un Dobeles slimnīcas. Apvienība cer, ka šai kampaņai gada garumā varēs pievienot arvien jaunas pašvaldības un dzemdību nodaļas.

Attēlā (no kreisās): Gints Lapiņš, dzemdību  nodaļas virsārsts, Elīna Treija, Jānis Grasbergs

Foto autors: Guntis Vīksna (laikraksts “Liesma”)

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila, Vidzemees slimnīca