Vidzemes slimnīcā sveic jaunos speciālistus

Vidzemes slimnīcas vadība 28. jūnija svinīgā ceremonijā sveica piecas vispārējās aprūpes māsas, astoņus māsas palīgus, vienu radiogrāferu un vienu radiologa asistentu, kuri apvienojot cītīgu darbu slimnīcā spēja arī pilnveidot savas zināšanas, lai kļūtu par pilnvērtīgiem veselības aprūpes darbiniekiem un iegūtu savas specialitātes diplomu.

Šogad Vidzemes slimnīcā pieci medicīnas asistenti kļuva par vispārējās aprūpes māsām, astoņi māsas palīgi ieguva arodizglītības diplomu savā specialitātē, viens radiologa asistents apguva radiogrāfera specialitāti un viens medicīnas asistents kļuva par radiologa asistentu. Speciālistus svinīgā pasākumā sveica Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs un galvenā māsa Antra Kupriša, kas novēlēja degsmi un aizrautību ar savu darbu un drosmi stāties pretim jauniem izaicinājumiem. Speciālisti izglītību ieguva gan Latvijas Universitātē, gan Rīgas Stradiņa universitātē, gan Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā.

Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs: “Viena no jaunās stratēģijas pamatnostādnēm ir mūsu slimnīcas darbinieki. Esošajos nozares apstākļos mums ir īpašs lepnums un gods, ka redzam kā mūsu darbinieki attīstās un pilnveido savas zināšanas. Ambīcijas viņiem ir un apsveicami ir tas, ka viņi nebaidās arī iet dziļāk nozarē paaugstinot savu profesionālo izglītību.”

Vidzemes slimnīcas vispārējās aprūpes māsa Sabīne Anna Eliāse: ”Lielākais izaicinājums bija visu spēt apvienot – jau esošo darbu traumatoloģijas nodaļā, mācības un, protams, neaizmirst arī par ģimeni. Lai arī slodze šajā laikā bija liela, iegūtā pieredze bija neatsverama. Ejot uz gala eksāmenu biju diezgan pārliecināta par sevi, jo nodaļā ir pieredzēts daudz kas. Tagad vairāk sanāks pievērsties ģimenei, jo gaidāmais ģimenes pieaugums ir jau tuvu.”

Informāciju sagatavoja:
AGNIJA UPĪTE 
SIA “Vidzemes slimnīca”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Tālr.: +371 28615505
E-pasts: