Vidzemes slimnīcā sagaidīts šī gada 800. bērniņš – puisītis Kristofs

Vidzemes slimnīcā sagaidīts šī gada 800. bērniņš – puisītis Kristofs, kurš vecākiem Agitai un Mārim ir ceturtais bērniņš ģimenē. Mazais Kristofs ir no Limbažu novada Alojas, viņu mājās gaida brāļi Kristaps un Markuss un māsiņa Kitija. Vārdiņu mazajam brālītim izvēlējās māsa un brāļi. Kristofs piedzima 2970 g smags un 48 cm garš, dzemdības pieņēma Vidzemes slimnīcas vecmāte Zanda Vaičus. Māmiņu un mazulīti sveica Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vecākā vecmāte Natālija Šaramigina, kura jaunajai ģimenei novēlēja stipru veselību un daudz laimīgu kopā pavadītu brīžu.

Informāciju sagatavoja:
AGNIJA UPĪTE 
SIA “Vidzemes slimnīca”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Tālr.: +371 28615505
E-pasts: