Vidzemes slimnīcā sagaidīts šī gada 500. bērniņš – meitenīte Kate

Otrdien, 1. augustā naktī Vidzemes slimnīcā sagaidīts šī gada 500. bērniņš – meitenīte Kate, kas vecākiem Kristīnei un Edgaram ir pirmais bērniņš ģimenē.

Mazā Kate ir no Smiltenes novada Blomes, kas dzimusi ķeizara operācijas laikā. Satikties ar savu māmiņu Katei palīdzēja Dr. Anna Šibalova, Dr. Ināra Muceniece un vecmāte Signe Markova. Māmiņu un mazulīti sveica Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas virsārsts Gints Lapiņš un vecākā vecmāte Natālija Šaramigina, kas jaunajai ģimenei novēlēja stipru veselību un daudz laimīgu kopā pavadītu brīžu. Jaunā māmiņa izteica sirsnīgu pateicību visai Vidzemes slimnīcas komandai, kas sniedza atbalstu mazās Kates ienākšanai ģimenē.

Informāciju sagatavoja
Agnija Upīte
SIA “Vidzemes slimnīca”