Vidzemes slimnīcā sagaidīti šī gada pirmie trīnīši – visi puisīši

Vidzemes slimnīcā trīnīši

Šīs nedēļas sākumā Vidzemes slimnīcā, vecāku Ilzes un Braena ģimenē, ienāca trīs jaunas atvasītes – Evans, Stefans un Neitans, kas arī šādā secībā ieraudzīja pasauli. Vidzemes slimnīcā šajā gadā šie ir pirmie trīnīši, un iepriecināja ne tikai visus ģimenes locekļus, bet arī slimnīcas personālu.

Ilzes un Braena ģimenē jau aug meitiņa Aleksa, kurai ir pieci gadi, un nu jau vacākā māsa atzīst, ka ļoti vēlas iepazīties ar brālīšiem, jo pašlaik vēl tos nav satikusi. Evans piedzima 2056 g un 46 cm liels, Stefans 1772 g un 43 cm, bet Neitans 1934 g un 46 cm liels.

Jaunā māmiņa Ilze stāsta: “Ejot pirmo reizi uz sonogrāfu, bija slēdziens, ka puncī ir tikai viens bērniņš, bet grūtniecības 13. nedēļā, veicot sonogrāfu, tika atklāts arī otrs mazulītis un pēc brītiņa arī trešais. Liels bija pārsteigums par trīs mazulīšiem, jo ģimenē rados ir bijuši tikai dvīņi.” Jaunā ģimene ir no Balvu novada, kur pēc kāda laiciņa, kad mazulīši sasniegs nepieciešamo svaru, atgriezīsies un tos audzināt palīdzēs arī omītes un opīši. Vārdus puisīšiem izvēlējās tētis, kas jau tagad ir liels atbalsts sievai, aprūpējot kuplo ģimeni.

Mazuļiem piedzimt palīdzēja plašs Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas kolektīvs – ķeizargrieziena operāciju veica dr. Gints Lapiņš un dr. Kristaps Šneiders, vecmātes Ina Rūse un Veronika Medne nodrošināja māmiņas aprūpi gan pirms, gan pēc operācijas.

Jauno ģimeni ieradās sveikt arī Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs un Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kas vecākiem novēlēja neizsīkstošu izturību mazuļu audzināšanā un mazuļiem stipru veselību. 

Informāciju sagatavoja:

Agnija Upīte,

SIA “Vidzemes slimnīca”