Vidzemes slimnīca pievienojas Misijai Nulle

Vidzemes slimnīca pievienojas Misijai Nulle

Atzīmējot Starptautisko darba aizsardzības dienu – 28. aprīli, kad visā pasaulē  piemin darbavietās bojā gājušos darbiniekus un īpašu uzmanību pievērš drošai darba veikšanai, Vidzemes slimnīca pievienojās iniciatīvai Misija Nulle, publiski apliecinot mērķi ieviest un ievērot darbības principus, kuru centrā ir cilvēks, tā veselība un drošība.

Vidzemes slimnīcai Misija Nulle kalpo kā platforma, lai iedvesmotos un praktiski saprastu citu tās dalībnieku pieredzi dažādos ar veselības un darba aizsardzību saistītos jautājumos.

“Dalība Misijā Nulle ir Vidzemes slimnīcai pagodinājums,” uzsver  Vidzemes slimnīcas darba aizsardzības vecākā speciāliste Dagnija Baldiņa. “Statistika liecina, ka esam starp 2% to Latvijas darba devēju, kas darbiniekiem nodrošina ne tikai drošas darba vietas, bet dara daudz vairāk – dod iespēju saviem darbiniekiem piedalīties apmaksātos veselības veicināšanas un psiholoģiskā atbalsta pasākumos. Dalība šajā iniciatīvā nozīmē ne tikai dalīšanos ar savu labo pieredzi, bet arī iespēju būt starp darba aizsardzības jomas profesionāļiem, komunicēt un prasīt padomu brīžos, kad tas ir nepieciešams.”

Šogad Misija Nulle  atzīmē iniciatīvas pirmā darbības gada jubileju un turpina uzsākto maratonu – tuvināties 0 negadījumu skaitam darba vietās, padarot veselību un drošību par ikviena darba devēja un tā darbinieku prioritātēm. Tā apvieno jau teju 80 darba devējus Latvijā no dažādām nozarēm – ražošanas, metālapstrādes, būvniecības, enerģētikas, loģistikas, dažādu pakalpojumu, mazumtirdzniecības, atkritumu apsaimniekošanas, izglītības, finanšu un citām jomām, kā arī darba devējus pārstāvošas organizācijas un valsts pārvaldes institūcijas.

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Vaido
SIA “Vidzemes slimnīca”
Attīstības un mārketinga daļas vadītāja