Vidzemes slimnīcā iespējams veikt vakcināciju pret Covid-19

vakcinācija

9. septembrī Vidzemes slimnīca atvēra papildu laikus vakcinācijas pret Covid-19 pirmās devas saņemšanai nākamajā nedēļā, 15. un 16. septembrī. Pieraksti aizpildās ātri, tādēļ vēl ir pieejami aptuveni 20 brīvi laiki 16. septembrī no plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00.

Ņemot vērā, ka šobrīd Vidzemes slimnīcas ambulatorā daļa nodrošina augustā Valmieras Kulturas centrā vakcinēto personu revakcināciju, tā nevar nodrošināt brīvu piekļuvi pirmās devas saņemšanai tiem, kas to vēlas veikt akūti.

Vakcinācija ir ciklisks pasākums, Vidzemes slimnīcas medicīnas personālam ir jānodrošina gan pirmās, gan otrās devas, arī ar dažādiem revakcinācijas intervāliem, tādēļ arī turpmāk būs nedēļas, kurās 90% būs revakcinācijas devas, un nedēļas, kurās galvenais uzsvars būs uz pirmās vakcinācijas devas saņemšanu.