Vidzemes slimnīcā iespējams saņemt vecmāšu individuālo konsultāciju

Vidzemes slimnīcā iespējams saņemt vecmāšu individuālo konsultāciju

Vidzemes slimnīcā Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā iespējams saņemt vecmāšu individuālo konsultāciju. Konsultācijai var pieteikties gan grūtniecības laikā, ja jums rodas jautājumi  saistībā ar esošu grūtniecību, gaidāmajām dzemdībām, jaundzimušo aprūpi un zīdīšanu, kā arī pēc dzemdībām sakarā ar zīdīšanas jautājumiem. Saruna ir lieliska iespēja vecākiem saņemt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem.

Natālija Šaramigina, Vidzemes slimnīcas vecākā vecmāte: “Bērniņa ienākšana ģimenē ir ļoti saviļņojošs un īpašs notikums, bet tai pat laikā dzemdības ir ļoti atbildīgs un smags darbs, kurā ir iesaistīti abi vecāki un mazulis ar profesionālā personāla atbalstu. Tāpēc mēs noteikti aicinām jaunās ģimenes izmantot šo iespēju pieteikties sarunai ar kādu no Vidzemes slimnīcas vecmātēm, lai sagatavotos šim skaistajam dzīves notikumam.”

Konsultācijai var pieteikties grūtnieces, sākot no 30. grūtniecības nedēļas. Konsultācijas ilgums ir līdz vienai stundai, maksa par konsultāciju ir 30.00 EUR.

Pieteikties uz konsultāciju var: zvanot pa tālruni 64202595 darba dienās no plkst.8.00 līdz 15.00. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta.

Informāciju sagatavoja
Agnija Upīte
SIA “Vidzemes slimnīca”