Vidzemes slimnīcā godina medicīnas darbiniekus

Godinot slimnīcas vairāk nekā 700 cilvēku lielo personālu, kas ikdienā sniedz palīdzību daudziem cilvēkiem, un atzīmējot Medicīnas darbinieku dienu, slimnīcā tika organizētas foto orientēšanās sacensības ar svinīgo koncertu darba dienas noslēgumā.

Godinot slimnīcas vairāk nekā 700 cilvēku lielo personālu, kas ikdienā sniedz palīdzību daudziem cilvēkiem, un atzīmējot Medicīnas darbinieku dienu, slimnīcā tika organizētas foto orientēšanās sacensības ar svinīgo koncertu darba dienas noslēgumā. Slimnīcas personāls 2022. gadā stacionārā ārstēja 12 775 pacientus, bet ambulatoros pakalpojumus saņēma 42 681 pacients.

“Medicīnas darbinieku dienā sveicam un sakām lielu paldies visiem par darbu Vidzemes slimnīcā. Sakām arī paldies nozares sadarbības partneriem un kolēģiem citās ārstniecības iestādēs! Vidzemes slimnīcā strādā vairāk nekā 700 darbinieki – ārsti, māsas, māsu palīgi, fizioterapeiti, sanitāri, administratīvais personāls –, visiem ir viens mērķis – būt atbalstam pacientam grūtā brīdī. Visi šie cilvēki strādā šeit, lai mums Vidzemē būtu droša un mūsdienīga medicīnas iestāde,” norāda Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Medicīnas darbinieku dienā slimnīcas personālam bija iespēja piedalīties foto orientēšanās sacensībās “Vidzemes slimnīcas ekspedīcija”. Dalībniekiem bija jāatrod 36 objekti gan slimnīcas iekštelpās, gan ārā, jābūt radošiem un jāuzņem grupu fotogrāfija dažādās situācijās – spēlējot kādu āra spēli, gaidot autobusu vai atpūšoties uz soliņa. Pēc pasākuma tika apbalvotas pirmās trīs vietas. Spēlei noslēdzoties, pirmo vietu ieguva administrācijas nodaļas komanda “Septītās debesis”, otro vietu ieguva Ambulatorās nodaļas pārstāvji ar komandas nosaukumu “Mārtiņa meitenes”, bet trešajā vietā ierindojās Personāla vadības daļas komanda “Saulainās ogas”.

Vidzemes slimnīcas iepirkumu speciāliste Lauma Meldere: ”Rīkotais pasākums tiešām bija intrigu un zināšanu bagāts. Ikdienā mēs varbūt nepamanām sīkas detaļas ne telpās, ne ārpus tām, bet tagad sacensību laikā radās spēles garša, kas lika iespringt un piedomāt – vai es šo priekšmetu atpazīstu un zinu, kur tas atrodas? Galvenais ir piedalīties šādos pasākumos, jo ikdienas darba skrējienā mēs bieži aizmirstam paši par sevi un savu atpūtu.”

Slimnīca katru gadu atzīmē vairākus nozīmīgus medicīnas pasākumus, lai godinātu gan savus darbiniekus, gan nozari kopumā. Rīkoto pasākumu mērķis ir dažādot ikdienas norisi un iepriecināt darbiniekus. Personāla iemīļotākie un gaidītākie pasākumi ir trīs: Starptautiskā māsu diena, Medicīnas darbinieku diena un gada noslēguma balle. Tāpēc šīs nedēļas pasākums bija jo īpaši gaidīts. Foto orientēšanās sacensības notika gan slimnīcas telpās, gan āra teritorijā, tādējādi vairojot azartu, jo rezultātu noteica gan ātrums, gan attapība. Darba dienas noslēgumā visi bija gaidīti uz svinīgo koncertu, kurā uzstājās Tautas mūzikas kopas dalībnieki no Valmieras.