Vidzemes slimnīca – Gada slimnīca 2021

GB medicīnā logo

Latvijas Ārstu biedrības organizētajā sabiedrības balsojumā “Gada balva medicīnā 2021” divi  apbalvojumi ceļo uz Valmieru: titulu “Gada slimnīca 2021” ieguvusi Vidzemes slimnīca, bet titulu “Gada māsas palīgs 2021” – Vidzemes slimnīcas Traumatoloģijas nodaļas māsas palīgs Anita Baķe.

Balvu saņem Uģis Muskovs, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs
“Gada māsas palīgs 2021” – Vidzemes slimnīcas Traumatoloģijas nodaļas māsas palīgs Anita Baķe

Gada labākās slimnīcas tituls  ir liels gandarījums un patiess prieks par sabiedrības izteikto atzinību par mūsu slimnīcu. Aizvadītais gads veselības aprūpes nozarei bija izaicinājumu un pārbaudījumu pilns. Taču Vidzemes slimnīcas augstais novērtējums sabiedrības acīs apliecina, ka, par spīti visam, mūsu slimnīcas personāls, no ārsta līdz māsas palīgam, līdz administrācijas darbiniekam, ir spējis strādāt pacientu labā, nodrošinot profesionālu un drošu  ārstēšanu un aprūpi. Tituls ir arī stāsts par to, kā ikdienā respektējam un pierādām mūsu uzņēmuma vērtības – apmierināts pacients, augsti kvalificēts personāls un droša vide. Dubults apliecinājums pacientu kvalitatīvai aprūpei ir “Gada māsas palīgs 2021” tituls mūsu māsas palīgam Anitai Baķei. Lepojamies ar sasniegto un slimnīcas kolektīva vārdā paldies visiem, kas piedalījās balsojumā un tik atzinīgi novērtēja mūsu darbu!

Uģis Muskovs, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs

Latvijas veselības nozares nozīmīgākais pasākums “Gada balva medicīnā” šajā pavasarī notika jau 12. reizi un tā svinīgā ceremonija bija skatāma 12. martā kanālā ReTV., atkārtojumā to iespējams noskatīties 13. un 18. martā plkst. 12.30 un 12.00. 

Informē Benita Brila, Vidzemes slimnīca