Vidzemes slimnīcā būs pieejamas psihiatra konsultācijas

Psihiatrs dr. Andis Krūmiņš pieņem pacientus Vidzemes slimnīcā

Lai uzlabotu valsts apmaksātu ambulatoro pakalpojumu pieejamību, Vidzemes slimnīcas Poliklīnikā pacientus sāk pieņemt psihiatrs Andis Krūmiņš.

Dr. A. Krūmiņš  konsultē pacientus, kuriem radušās psihiska rakstura veselības problēmas, kas pasliktina dzīves kvalitāti – depresija, izdegšanas sindroms, miega traucējumi, trauksme un panika, veģetatīvā distonija, psihosomatiski traucējumi. Nepieciešamības gadījumā speciālists nosūta uz izmeklējumiem un izraksta medikamentus.

Dr. A. Krūmiņa pieņemšanas notiek pirmdienās, sākot ar 21. februāri.

Lai saņemtu valsts apmaksātu dr. dr. A. Krūmiņa konsultāciju, pirmreizējiem pacientiem nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.

Iepriekšēja pieteikšanās uz psihiatra konsultāciju: tālr. 64202601, 64202603, elektroniski šeit.

Dr. A. Krūmiņš 1997. gadā absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmijas Ārstniecības fakultāti, pēc rezidentūras Rīgas Stradiņa universitātē ieguvis ārsta psihiatra sertifikātu. Strādājis Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā, konsultē pacientus SIA Klīnika “DiaMed”.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila, Vidzemes slimnīca