Vidzemes slimnīca atzīmēs Medicīnas darbinieku dienu

Vidzemes slimnīca atzīmēs Medicīnas darbinieku dienu

Vidzemes slimnīca 16. jūnijā, godinot vairāk nekā 700 slimnīcas darbinieku, atzīmēs Medicīnas darbinieku dienu. Lai veidotu komandas garu un labāk iepazītu slimnīcu detaļās, darbinieki piedalīsies foto orientēšanās sacensībās un darba dienas noslēgumā baudīs svinīgo koncertu.

“Strādāt medicīnā ir īpašs aicinājums, kas ielikts katra sirdī un dvēselē. Šī svarīgā misija ir nenovērtējama, jo ikdienas darbs ir saistīts ar rūpēm par cilvēka veselību un būt atbalstam grūtā brīdī, kaut arī pašam varbūt neiet viegli. Būt par atbalsta plecu citiem ir īpaši svarīgi, un to var izdarīt tikai emocionāli spēcīgi cilvēki. Un tādi noteikti strādā Vidzemes slimnīcā – iejūtīgi, rūpīgi, atbildīgi un zinoši – katrs savā sfērā. Tāpēc mums ir ļoti svarīgi šajā dienā katram pateikt paldies par ieguldījumu un neizmērojamo atbalstu daudzu cilvēku ārstēšanā,” norāda Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Slimnīca katru gadu atzīmē vairākus nozīmīgus medicīnas pasākumus, lai godinātu gan savus darbiniekus, gan nozari kopumā. Rīkoto pasākumu mērķis ir dažādot ikdienas norisi un iepriecināt darbiniekus. Šogad, atzīmējot Medicīnas darbinieku dienu, mēs vēlamies dažādot ikdienu saviem darbiniekiem un ieraudzīt mazas detaļas, kuras iespējams ikdienā nepamanām. Foto orientēšanās sacensības notiks gan slimnīcas telpās, gan āra teritorijā, tādējādi vairojot azartu, jo rezultātu noteiks gan ātrums, gan attapība. Darba dienas noslēgumā visi būs gaidīti uz svinīgo koncertu, kurā uzstāsies Tautas mūzikas kopas dalībnieki no Valmieras.

Informāciju sagatavoja
Agnija Upīte,
SIA “Vidzemes slimnīca”