Vidzemes slimnīca atsāk plānveida pakalpojumu sniegšanu

Vidzemes slimnīca

Ņemot vērā epidemioloģiskās situācijas stabilizēšanos un stacionēto Covid-19 pacientu skaita samazināšanos, Vidzemes slimnīca ar 22. novembri atsāk plānveida pakalpojumu sniegšanu dienas stacionārā un stacionārā, tai skaitā tiks veiktas locītavu endoprotezēšanas operācijas.

Taču rēķinoties ar to, ka Vidzemes slimnīcā turpina ārstēties arī Covid-19 pacienti, plānveida pakalpojumu sniegšana tiks atsākta ļoti pakāpeniski, izvērtējot pieejamos personālresursus un infrastruktūras kapacitāti.

Par plānveida operācijas norisi ar pacientiem sazināsies ārsti, ievērojot iepriekšējo pieraksta rindu. Pacientiem pašiem nav jāzvana uz nodaļām vai reģistratūru, lai noskaidrotu, kad viņam būs pieejams plānotais veselības aprūpes pakalpojums.