Vidzemes slimnīcā atcelti karantīnas ierobežojumi

Vidzemes slimnīca

Ņemot vērā aktuālo epidemioloģisko situāciju un saslimstības ar Covid-19 samazināšanos, atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra informācijai, sākot ar piektdienu, 3. jūniju, Vidzemes slimnīcā atcelta karantīna un ar to saistītie ierobežojumi attiecībā uz pacientu apmeklējumiem stacionārā.

Pacientus drīkst apmeklēt piederīgie, lietojot ķirurģiskās sejas maskas un ievērojot higiēnas un pretepidēmijas prasības. Apmeklējumi atļauti vienai personai vienā reizē, uzturoties pie pacienta līdz 30 min. Ja apmeklētājs atsakās ievērot epidemioloģiskās drošības nosacījumus, pacienta apmeklējums nodaļā tiek atteikts.

Piederīgie aicināti turpināt sazināties ar saviem mīļajiem arī attālināti, izmantojot mobilos tālruņus.

Paciņas (norādot pacienta vārdu, uzvārdu un nodaļu, dezinficējamā iepakojumā, bez ātri bojājušamies produktiem) pacientiem atstājamas NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila, Vidzemes slimnīca